[ Etiketler: mel-un | torrent | indir ]
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mel-Un torrent indir
#1
477711.jpg

mel un izle,mel un indir,melun torrent,mel-un full izle,mul-un indir


İçine cin giren genç bir kızın yaşadığı psişik ruh halinin şeytani güçler tarafından yönetilmesini konu alan filmin yönetmenliğini Mustafa Kara üstleniyor. Filmin senaryosu ise Zafer Kaya'ya ait. Filmin başrollerinde Zehra  Özarslan Çelen, Ayşen Kurç ve Fevzi Altunbulak yer alıyor.

Küçük bir köyde kendi halinde geçinip giden köy halkının sakin yaşamı, aralarından genç bir kızın içine şeytani bir ruh girmesiyle, alt üst olur. Şeytanın kızın bedeninden çıkması için tüm halk seferber olur ancak, ruhun kolay kolay gitmeye niyeti yoktur.


Türk korku sinemasının önlemez ilerleyişi devam ediyor. Gerek gerçek anlamda rahatsızlık veren, geren, korkutan ve dikkat çekmeyi başaran yerli filmler, gerekse ortalama olarak bu sonsuz denizde yüzmeye devam edenler. Bir de arada “eh olmasa mıydı?” dediklerimiz. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren mel-un adlı yeni Türk korku filmi de, son iki skalanın arasında bir yerlerde gezinen, belki iyi niyetli ancak bir türlü olmamış/olamamış çalışmalardan bir tanesi.

Günümüz korku sineması bambaşka yerlere giderken (ki halen gitmeyen örnekler de çoğunlukta), belli bir eksenin etrafında dönüp duran, bir bakıma kısırlaşmış diyebileceğimiz yerli korku filmleri yavaş yavaş can sıkmaya başlıyor. Mel-un filmi ise ne yazık ki bu geleneği devam ettirenler arasına katılıyor. Bildiğimiz cinli hikayeler arasına katılan, yeni bir şeyler sunmak konusunda geride duran proje, türü sevenlerin pek de mutlu olarak salondan ayrılamayacağı işlerden.

Aslında belli bir kısmı iyi niyetle çekilen yerli ürküntüler, bir süre sonra merak unsurunu baltalamaya başlıyor. Bu tür filmlerde karşınıza çıkacak olanların ne olacağını az buçuk bilen seyirci, doğal olarak söz konusu “ürkme” kısmında geride kalıyor. Bunun en büyük nedeni ise, genellikle ortada anlatacak gerçek, güçlü ve ayakları yere sağlam basan senaryoların, anlatılması gereken hikayelerin yer almayışı. Bu bir süre sonra gelenek haline gelince de, izleyici olarak ön yargı ile salona girmek, film bir seviyeye ulaşsa da, korkup, gerilmemek normal hale geliyor. Aynen Mel-un’da olduğu gibi.
seyircisine ele geçirilen bir kızı, laneti ve buna karşı koyan insanların serüvenini aktarmak istiyor, ancak atılan taş kısa mesafede yere düşüyor. Oyunculuklar genel olarak vasat kalırken, bütçenin kısıtlı olması sebebiyle artık göze batacak kadar yetersiz görsel efektler işin tuzu biberi haline geliyor.

qM6JVq.png


Alternatif İndirme Linkir9OyRa.jpg
Ara
Cevapla
[ Etiketler: mel-un | torrent | indir ]


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi