[ Etiketler: battleborn | torrent | indir ]
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battleborn torrent indir
#1
battleborn-sistem-gereksinimleri.jpg

battleborn indir,battleborn pc,battleborn ps3,battleborn ps4,battleborn torrentHalf-life: Opposing Force ve Blue Shift ile oyun sektöründe yerini alan Gearbox Software, Borderlands serisi ile gönlümüzü kazanmış, kendine kuvvetli bir yer edinmişti. Borderlands serisinin kıyamet sonrası evrende yaşamlarını sürdüren, çılgın ve bir o kadar da kara mizah sahibi karakterleri ile dikkat çekmeyi başaran Gearbox Software, son yılların en ilgi çekici FPS oyunlarından biri ile karşımıza çıkmıştı. Borderlands serisinin dışına çıkarak, yeni denizlere yelken açılmayı hedefleyen bu ekip, geçtiğimiz yıllarda Battleborn isimli FPS-MOBA türündeki oyununu bizlere tanıtarak ilgimizi çekmişti. Borderlands’i geliştiren ekibin üzerinde çalıştığı bu oyun, kıyamet sonrası bir evrende geçmiyor olsa da, en az Borderlands’deki karakterler kadar çılgın ve kara mizah sahibi olacakları oyunun fragmanlarından da belliydi. Acaba ikinci bir Borderlands mi geliyordu?

MOBA türünün son birkaç senede oyun sektöründe popülerleşmesi ile birlikte yepyeni oynanış tarzlarını denemek istediğini belirten Gearbox Software, bizlere hem hikaye moduna sahip, hem de oyuncuların birbirleri ile kıyasıya çarpışabileceği Battleborn’u sunmaktan dolayı bir hayli heyecanlı olduğunu birçok kez belirtmişti. Tipik bir MOBA oyunu olarak karşımıza çıkmayan Battleborn, öncelikle dinamik yapısı ve Borderlands’in tasarımlarına benzeyen karakterleri ile dikkat çekiyor. Kemerlerinizi bağlayın, çünkü Solus’a gidiyoruz!

Ünlü müzik grubu Gorillaz’ın hareketli rap şarkılarına benzer bir parçayla bizleri karşılayan Battleborn, Jennerit İmparatorluğu’nun kumandanı olan Rendain’in darbe yapması ile başlarken, Jennerit güçlerinin galaksinin en güçlü yaratıkları olan ‘Veralsi’ ile ittifak kurması ile de hızlıca şekilleniyor. Galaksideki yıldızları birer birer Veralsi’lere sunan Rendain, son olarak hedefini Solus yıldızına çevirmiş ve ordusunu hazırlamıştır. Ancak Jennerit İmparatorluğu’nun Veralsi’ler ile ittifak olmasını kabullenemeyen Jennerit güçlerinin ajanı Deande, Rendai’nin bilgilerini Solus’un güçlerine ulaştırır ve Rendain’i tahtından indirerek Solus’un Veralsi işgalinden kurtarmaya çalışır. Hem Jennerit ordusunun baş savaşçıları hem de Solus yıldızının çevresinden gelen yüksek kademeli savaşçılar, Rendain’e karşı bir olarak ‘Battleborn’ adı altında buluşur ve amansız bir savaşa girerler.


qM6JVq.pngALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
r9OyRa.jpg

Ara
Cevapla
[ Etiketler: battleborn | torrent | indir ]


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi